Падведзеныя вынікі акцыі да Міжнароднага дня помнікаў і гістарычных мясцін “SelfieСпадчына-2020. Музея і Я”

17 траўня 2020 г. у рамках мерапрыемстваў да Міжнароднага дня музеяў у рамках адзначэння 35 гадавіны з адкрыцця ў Лоеве Музея бітвы за Днепр былі падведзеныя вынікі акцыі да Міжнароднага дня помнікаў і гістарычных мясцін  “SelfieСпадчына-2020. Музея і Я”.
Асабліва былі адзначаныя работы навучэнцаў чаплінскага дзіцячага садка – базавай школы Аксаны Паўлючэнка і Кірыла Акбарава, малінаўскага дзіцячага садка – базавай школы Віты Шкроб і Аксаны Крус, суткоўскага дзіцячага садка – сярэдняй школы Карыны Алефір, сяўкоўскага дзіцячага садка – базавай школы Кацярыны Чысцік і Лоеўскай раённай гімназіі Анастасіі Новікавай, Дар’і Захарынай і Рамана Лубянова.
Фіналістам былі ўручаныя памятныя падарункі і сувеніры.

Пра акцыю больш даведацца можна тут.